Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПубликацииЗареєструватисьВхідДопомога
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Частка | 
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Український карпатський гончак....

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Український карпатський гончак....   10.06.15 15:47

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ ?

Міфи про те, що українці були свинопасами і гречкосіями розповсюджуються і до тепер, і те що нічого в своєму житті не творили і не винаходили. Однак багато українців у короткі часи волі і часи гноблення були високоповажними людьми, які творили культуру, її берегли і примножували. Однією із культурних віток, яка формувалася з розвитком України, було і є полювання, яке інтенсивно велося на багатих дичиною та птахством українських землях. Розвиток полювання формувало свій світогляд і традиції народу, зокрема зв’язаних з цим заняттям, це сприяло розвитку знарядь полювання, а тим більше таких незамінних помічників при полюванні як собаки. Серед всієї гами порід формувалася і порода гончих - одна з самих давніх мисливських собак.
Завдання гончої - найти звіря, підняти його і переслідувати по сліду, як правило, з особливим голосом. Це різко виділяє її серед інших порід мисливських собак, і така особливість роботи гончої надає шарму полюванню.
Проте і серед гончаків існують свої різновиди, які працюють по тому чи іншому звіру, в тих чи інших умовах. На даний час на території пострадянського простору найбільш розповсюдженими породами гончаків є російська гонча, англо російська гонча (російська ряба гонча) і естонська гонча, які в основному використовуються при полюванню на зайця і лисицю. Безперечно, коли один із вищезгаданих гончаків, або декілька, піднімають зайця чи лисицю - серце радується і в душі щось тріпоче і веселиться, при заливистій пісні гону. Проте коли постійно віддаляється гін і зникає десь вдалині, а через деякий час чути постріли, в душі теж починається відчуття, але в цьому випадку неспокою і тривоги, за свого любимця, так як однією з властивостей гону гончаків російського, англо-російського і естонського є довгий час переслідування звіра. Це є не завжди зручним у невеликих за площею мисливських угіддях, які відводяться під полювання, і часто гончаки заходять у інші угіддя і інші райони, що підвищує ризик їх втрати, проте Український мисливець має можливість дещо знизити свої переживання полюючи зі своєю вітчизняною породою Українським карпатським гончаком. (Український Гірський Гончак).
Багато хто може сказати, що не існує і не існувало ніякої української породи карпатського гончака, проте на противагу таким висловлюванням можна привести заперечення і докази. Підґрунтя для цього є чимале, адже навіть не дак давно, у 1986 р. відомий вітчизняний кінолог Ю.Букатевич в книжці “Мисливське собаківництво ” [1] дає точний опис цієї невизнаної породи і зазначає що станом на 1.01.1985 р. в Україні було 19 карпатських гончаків, так згідно племінної книги цього періоду в відрізку між 1950 і 1976 роком було обліковано і взято в племінну роботу 13 російських, 7 карпатських, 10 естонських гончаків, 85 курцхаарів, 44 дратхари, 5 англійських та 3 ірландських сетерів, 8 лайок, 22 спанієлі, 15 пойнтерів, 20 такс, 132 фокстер'єри, 14 угорських лягавих [2]. Ще одним підтвердженням існування даної породи є старі фотографії, а також архівні дані, зокрема у організаціях Українського товариства мисливців та рибалок.
Обласні ради УТМР, які займались мисливським собаківництвом на теренах Радянського союзу вели облік, контролювали племінну діяльність та видавали документи на право полювання щодо карпатських гончаків, підтвердженням чого є виявлені ентузіастами свідоцтва на цих мисливських собак, видані Закарпатською обласною радою УТМР , ще у 1973 роках.
Цих доказів тривалого існування мисливських собак цієї породи можна було б зібрати значно більше, якби до спільної роботи по їх пошуку взялись не тільки ентузіасти, а й відповідні громадські організації, що здійснювали роботу по мисливському собаківництву.
Загалом же ця порода існує дуже давно і успішно застосовується на ловах у гірських районах України. Кола, близькі до національної Федерації мисливського собаківництва України, вже кілька раз думали зареєструвати цю породу, але поки що безуспішно, але менше з тим, вона існує далеко не в одиничних екземплярах. Є й люди які займаються розведенням цих собак вже десятки років.
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]Достоїнства карпатського гончака вже давно оцінили мисливці Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та інших областей, в основному карпатського регіону.
Карпатський гірський гончак легкий, злобний до звіра, сміливий легко апортує, дрібну дичину, добре гонить лунким голосом підранків, а також подає голос над забитим звіром. Він рано береться за роботу, легкий на ходу. Ласкавий та відданий господарю, дуже недовірливий до чужих, що зменшує можливість його викрадення.
Зовні карпатський гончак нагадує звичайного гончака і відрізняється лише ростом, мастю, заокругленими вухами та іншим. Масть в основному чорна. Лише надбрівні дуги, морда, нижня частина шиї і ноги руді або темно жовті. Допускаються білі цятки на лобі, грудях, лапах та кінці хвоста. [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]Однією із достоїнств карпатського гончака є його відмінна робота по великому звіру, такому як кабан, олень, лось, і час переслідування дрібної дичини (зайця, лисиці, козулі) є не таким довгим, як РГ, РРГ та ЕГ, що дає можливість раціонально використовувати час на полюванні, так як можна зробити більше загінок довго не очікуючи собаки з перших загонів, і при цьому менше собака виснажується. Ще однією фізіологічною особливістю карпатця є будова стопи, а саме подушки ніг відрізняються від інших гончаків, що при переслідуванні звіра по гірській місцевості та твердій тропі знижує травматизм та зношення подушок, що в свою чергу збільшує час роботи собаки у невтомленному стані.
З погляду знавців та карпатських мисливців карпатський гончак найкращий собака для полювання в горах бо він поєднує в собі найліпші якості лайки та гончака. Йому ніпочому глибокий сніг та гострі кам’янисті розсипи. Але ці ж переваги використовуються мисливцями не тільки у гірській місцевості.
Існує два типи Карпатських гончаків, що різняться між собою за ростом і мастю. Так гончаки яких використовують у низинах – більші за зростом,чорної в рум'янах масті (55-65 см в холці), а ті що працюють високо в горах - менші (48 -55 см), рудої або чорно рудої-масті в жовтих рум'янах (підпалинах).
Любителі породи зорганізувались т.з. клуб Карпатського гончака і насамперед збираються та хоча б переписати всіх особин, що нині живуть у наших Карпатах. (Їх не є аж так багато, можливо близько сотні і слід визнати, що умови їх утримання часто дуже жахливі.)
Нині ентузіасти цієї справи гуртуються на форумі мисливського інтернет-порталу [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] На черзі узгодження питання готовності власників собак до планової роботи під наглядом фахівців, аби уникнути нинішнього дещо хаотичного схрещування. Звичайно не зайвим було б, якби серед можновладців або бізнесменів знайшовся спонсор цієї благородної справи, адже щоб зберегти породу необхідно підібрати людей, дати їм гідну зарплатню, створити для них матеріальну базу. Треба погодитись з любителями карпатського гончака, що лише патріотизму ентузіастів буде замало і потрібні крупні грошові вливання, які, швидше за все, ніколи не окупляться. Чи є така людина нині в Україні, патріот українського ловецтва, який готовий це зробити? Поки що не спостерігається. А шкода, бо навіть маленька Естонія з двома мільйонами мешканців має естонську гончу. Наші сусіди білоруси за короткий час, проникнувшись національною ідеєю, спромоглись зареєструвати у себе національного білоруського гончака. На базі цього ж карпатського гончака виведено та зареєстровано до десятка порід гончих в багатьох країнах Європи. Нас же більше 40 млн і…нічого.
Все це говорить про необхідність проведення роботи, по відродженню породи на теренах нашої країни та реєстрації її як національної Української породи, яка десятки років вже використовується українськими мисливцями на полюванні, але може бути втрачена назавжди через нашу байдужість….

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]...

Стандарт породи...
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Український карпатський (гірський) гончак (великий)
Український гірський гончак — собака міцного типу конституції. Висота в холці у псів 55 — 65 см., у сук 52 — 62 см.
Масть. Чорна з різко виділеними рудими підпалинами на морді, надбрівних дугах, грудях, внутрішній і зовнішній стороні кінцівок, на пальцях, на нижній стороні хвоста до 1/3 або 1/2 його довжини. Трапляються і не є недоліком малі білі плями на лапах, грудях, лобі, на кінці хвоста.
Шерсть. На голові, ногах і вухах коротка шовковиста, на решті тіла довша, жорстка, щільно прилягає до тіла. Добре розвинуте підшерстя.
Шкіра, м'язи, кістяк. Шкіра щільна, еластична, без зморшок. Мускулатура суха, добре розвинута. Кістяк міцний.
Голова. Клиноподібна, пропорційна, невелика, суха. Черепна коробка довжиною дорівнює довжині морди, потиличний виступ виражений слабо. Перехід від лоба до морди плавний. Мочка носа чорна, широка, розкрита. Губи м'ясисті, добре прикривають зуби, без брилів.
Очі. Темно-карі, середньої величини, з косим прорізом вік, білок ока прихований, краї повік темні.
Вуха. Тонкі, закруглені, висячі в формі трикутника, середньої величини, переднім краєм прилягають до голови, посаджені трохи вище лінії очей.
Зуби та прикус. Зуби міцні, рівні, білі, прикус ножицеподібний.
Шия. Середньої довжини, м'язиста, досить груба, в розрізі овальна.
Груди. Широкі, глибокі, ребра спущені до ліктів і нижче.
Живіт. Піднятий вище лінії грудей.
Спина. Пряма, м'язиста.
Круп. Широкий, трохи похилий.
Передні кінцівки. Прямі, сухі, костисті і м'язисті. При огляді спереду прямі й паралельні. Відстань від ліктів до кінця лап дорівнює половині висоти собаки в холці. Розріз передпліччя овальний, лікті завернуті назад.
Задні кінцівки. Сухі, костисті, м'язисті. При огляді ззаду — прямі й паралельні. Кути з'єднань скакальних суглобів добре виражені.
Лапи. Овальної, або круглої форми, пальці стиснуті, кігті чорні, спрямовані в землю.
Хвіст. Шаблеподібний, в основі товстий, до кінця тонкий (морквою). Довжина хвоста - до скакального суглоба. В стані спокою опущений і вигнутий шаблеподібно, в збудженні піднятий дещо вище лінії спини.

Український карпатський (гірський) гончак (малий)

Український гірський гончак — собака сухого та міцного типу конституції. Висота в холці у псів 44 — 52 см., у сук 42 — 50 см.
Масть. Чорна або руда з різко виділеними рудими або жовтими підпалинами на морді, надбрівних дугах, грудях, внутрішній і зовнішній стороні кінцівок, на пальцях, на нижній стороні хвоста до 1/3 або 1/2 його довжини. Трапляються і не є недоліком малі білі плями на лапах, грудях, лобі, на кінці хвоста.
Шерсть. На голові, ногах і вухах коротка шовковиста, на решті тіла довша, жорстка, щільно прилягає до тіла. Добре розвинуте підшерстя.
Шкіра, м'язи, кістяк. Шкіра щільна, еластична, без зморшок. Мускулатура суха, добре розвинута. Кістяк міцний.
Голова. Клиноподібна, пропорційна, невелика, суха. Черепна коробка за довжиною дорівнює морді, потиличний виступ виражений слабо. Перехід від лоба до морди плавний. Мочка носа чорна, широка, розкрита. Губи м'ясисті, добре прикривають зуби, без брилів.
Очі. Темно-карі, середньої величини, з косим прорізом вік, білок ока прихований, краї повік темні.
Вуха. Тонкі, заокруглені, висячі, у формі трикутника, середньої величини, переднім краєм прилягають до голови, посаджені трохи вище лінії очей.
Зуби та прикус. Зуби міцні, рівні, білі, прикус ножицеподібний.
Шия. Середньої довжини, м'язиста, досить груба, в розрізі овальна.
Груди. Широкі, глибокі, ребра спущені до ліктів і нижче.
Живіт. Піднятий вище лінії грудей.
Спина. Пряма, м'язиста.
Круп. Широкий, трохи похилий.
Передні кінцівки. Прямі, сухі, костисті і м'язисті. При огляді зпереду прямі і паралельні. Відстань від ліктів до кінця лап дорівнює половині висоти собаки в холці. Розріз передпліччя овальний, лікті завернуті назад.
Задні кінцівки. Сухі, костисті, м'язисті. При огляді ззаду — прямі й паралельні. Кути з'єднань скакальних суглобів добре виражені.
Лапи. Овальної, або круглої форми, пальці стиснуті, кігті чорні, спрямовані в землю.
Хвіст. Шаблеподібний, в основі товстий, до кінця тонкий (морквою). Довжина хвоста - до скакального суглоба. В стані спокою опущений і вигнутий шаблеподібно, в збудженні піднятий дещо вище лінії спини.

Тимчасовий стандарт..


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   17.06.15 23:20

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6596
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 41
Нагороди :СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   18.06.15 9:27

бригадирь, які ж вони гарнюні.. Обожнюю малечу таку. цветы


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   26.06.15 13:51

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6596
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 41
Нагороди :СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   26.06.15 15:01

бригадирь, восторг


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   26.06.15 15:23

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   26.06.15 15:32

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   26.06.15 15:34

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   28.06.15 20:22

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   28.06.15 21:17На початок Донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2593
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 48
Нагороди :


СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   28.06.15 22:13

Шикарные фото! Вы так много бываете с собакой - представляю, какие друзья!
бригадирь, , какая порода хорошая, приспособленная к горам. Очень хочется, чтоб всё получилось с разведением, надеюсь, когда-нибудь увижу "карпатскую гончую" на выставке собак.

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] пише:
Шерсть. На голові, ногах і вухах коротка шовковиста, на решті тіла довша, жорстка, щільно прилягає до тіла. Добре розвинуте підшерстя.
Шерсть как у ротвейлера?
А как они в крепкий мороз, в будке нормально или в дом забираете?


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   28.06.15 22:44

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] пише:
какая порода хорошая, приспособленная к горам

Чому тільки до гір?На хмельниччині і львівщині ,зараз цих собак більше ніш в нас....

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] пише:
Очень хочется, чтоб всё получилось с разведением

Дякую....З Карпатцем у нас більш менш нормально....Все більше і більше прихильників....Собаки приймають участь на виставках ,випробуваннях...

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] пише:
Шерсть как у ротвейлера?

так ,....

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] пише:
А как они в крепкий мороз, в будке нормально или в дом забираете?


Призначення ціє собаки полювання ,в тому числі і зимнє.....Звісно ,що спить на морозі...


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   07.07.15 18:00

А ми вже маємо 25 см в холці.... )(?

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   07.07.15 18:02На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   10.07.15 10:30На початок Донизу
fixbook
Душа і Муза форуму
Душа і Муза форуму
fixbook


Ваше ім'я : Светлана
Місто, область : Сумская обл. г.Белополье
Повідомлення : 3071
Дата реєстрації : 18.05.2015
Вік : 42
Нагороди :


СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   10.07.15 10:42

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] пише:
А ми вже маємо 25 см в холці.... )(?
Маленький крассавчик класс!


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   07.04.16 21:06

Сьогодні ходили на притравку по кабану.... і зібралися в складі 5 карпатчиків на притравлювання, на свиню,але то було трішки більше за свиньку ,сікачик п"ятирічний... :lol: Благо несильно кидався на псів...

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2593
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 48
Нагороди :


СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   08.04.16 19:27

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] пише:
але то було трішки більше за свиньку ,сікачик п"ятирічний...

кошмар Я в шоке! Это ж собаку можно потерять...


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   08.04.16 21:03

І велосипед небезпечний транспорт,можна покалічитися як впасти.....


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   09.04.16 23:00На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   24.04.16 21:07

Отже виставка відбулась і її відвідало 12 карпатців....фото де є всі 12 пізніше зтягну від когось .бо мої помічники також були в ринзі і невстигли всіх зафіксувати....[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


приїхали наші форумчани .....Волиняни порадували своєю присутністю....

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
мав двох помічників.... собак булож три....... :)

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   24.04.16 21:10

Експерти і організатори....експерт по гончаках Зав"ялов.....
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
Оглядають молодшу вікову вижлиці....тобто мою Миндру :) дали оцінку дуже добре....

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
середня вікова вижлиці із 5-тьох чотири отримали відмінно і остання дуже добре.... dfg

і старша вікова вижлиці ,тобто моя Джулька і Айна Петра Лазура...Айну забракували через зуби ,хоча і відмітьили ,що сама краща серед всіх карпатців ,а Джульці дали відмінно..... dfg [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   24.04.16 21:14

Я про карпатців....вибачте але інших нефотографува...

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   20.07.16 23:01


вже вживаємо і м"ясні вироби....))))
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання][Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]


На початок Донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 41

СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   25.07.16 20:09На початок Донизу
Спонсируемый контент
СтворюватиТема: Re: Український карпатський гончак....   На початок Донизу
 

Український карпатський гончак....

Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Домашні тварини :: Собаки, Dogs :: Породи собак-
Verification: 4480873de4d6d843